Funkciniai slapukai būtini Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, ir negali būti išjungti. Transporto sektoriui skirta 24,2 mlrd. Tinkamas ir netinkamas CE ženklai. Surinkta informacija yra visiškai anonimiška ir tiesiogiai jūsų neidentifikuoja. Gamintojo pateikiama informacija etiketėje ir naudojimo instrukcijoje turi būti lietuvių kalba. Jie padeda mums atskirti, kurie puslapiai yra populiariausi, ir matyti, kaip vartotojai naudojasi svetaine.

Energetikos sektoriui skirta beveik 5 mlrd.

priemone

Projektais taip priemone siekiama užtikrinti energijos tiekimo saugumą, sudaryti sąlygas integruoti atsinaujinančiųjų išteklių energiją priemone parengti tinklus tolesniam energetikos sistemos priklausomybės nuo iškastinio kuro mažinimui po m.

Transporto sektoriui skirta 24,2 mlrd.

priemone

Pagal šią priemonę transporto sektoriuje pirmenybė teikiama trūkstamoms tarpvalstybinėms transporto tinklo jungtims, ypač geležinkelių sektoriuje. EITP taip pat prisideda finansuojant Europos pridėtinę vertę turinčius ir didelę socialinę naudą teikiančius projektus.

priemone

Siekiama, kad iki m. Europa turėtų sparčiausią pasaulyje plačiajuostį ryšį, grindžiamą pažangiausiomis technologijomis.

priemone

Telekomunikacijų infrastruktūra vis labiau grindžiama internetu, o plačiajuosčio ryšio tinklų infrastruktūra skatina naudojimąsi priemone paslaugomis įvairiose visuomenės veiklos srityse. Sparti interneto prieiga ir skaitmeninių paslaugų prieinamumas yra ypač svarbūs ekonomikos priemone, todėl Telekomunikacijų sektoriaus projektams skirta 1,05 mldr.

priemone